bip
Uczyńmy wspólnie
Czystsze Mazury
Więcej
Wnioski o dofinansowanie usunięcia azbestu przyjmujemy na bieżąco.

Przypominamy, że na bieżąco przyjmujemy wnioski o dofinansowanie usunięcia azbestu z Państwa posesji. Wniosek znajduje się na naszym biuletynie zamówień publicznych bip.mzmgo.mazury.pl

Mazurski Związek Międzygminnego - Gospodarka Odpadami realizuje „Program usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest dla gmin będących uczestnikami Mazurskiego Związku Międzygminnego – Gospodarka” w oparciu o środki własne i zewnętrzne.

Mazurski Związek Międzygminny – Gospodarka Odpadami, oczekuje na ogłoszenie przed instytucje finansujące usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest, konkursu o dofinansowanie. Z chwilą ogłoszenia konkursu oraz pojawienia się zasad na jakich dofinansowanie miło by być udzielone, Związek przystąpi do realizacji zadania.

Obecnie przyjmujemy wnioski w trybie ciągłym, które automatycznie zostaną uwzględnione w programie z chwilą ogłoszenia konkursu. Wnioski o dofinansowanie można składać w Mazurskim Związku Międzygminnym – Gospodarka Odpadami.

Menu
NEWSLETTER
Otrzymuj informacje
o konkursach i aktualnościach
z życia MZMGO.
zapisz się
Nasze gminy
Biuro
Mazurski Związek Międzygminny – Gospodarka Odpadami
ul. Pocztowa 2, 11-500 Giżycko
tel. 87 429 13 74
tel. 575 363 177

e-mail: biuro@mzmgo.mazury.pl

Godziny pracy:
od PN do PT: 7:30 - 15.30
© 2006 - 2023 Mazurski Związek Międzygminny - Gospodarka Odpadami
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram